pr-img
Ing. Martina Černeková, Ph.D.
Ústav technologie tuků, tenzidů a kosmetiky

Délka 45 minut

Opravdu dobře analyzovat pleť by mělo být prvním krokem kosmetického salonu předtím, než vám začne aplikovat zázračná séra na obličej. Ti z vás, kteří s tím mají osobní zkušenost, ví, že tomu tak často není. Přitom už jen primární parametry, jako je ztráta vody či množství kožního seba mohou zásadně ovlivnit to, jaké produkty jsou pro vás vhodné a naopak. U nás na fakultě umíme kosmetiku vyrábět, analyzovat a hodnotit. To ale nestačí…

Samozřejmostí je i vědět, jak funguje lidská kůže, co potřebuje a jak jí pomocí různých kosmetických přípravků můžeme pomáhat a zušlechťovat. Každý člověk je naprostý unikát, stejně jako jeho pleť. Na základě zkušeností z Aplikačního centra kosmetických přípravků a biomateriálů jsme schopni říct, jaká je právě vaše pleť a co jí bude svědčit nejlépe. A to taky uděláme!

HURÁ NA REZERVACI!
Kdy se můžu workshopu zúčastnit?
Je to jednoduché! Dopolední program je určen výhradně pro zájemce ze středních škol. Jedinci, rodiny, přátelé vědy se mohou přihlásit na odpolední program.

Pro koho je workshop určen?
Všechny workshopy jsou odborného charakteru, což ovšem neznamená, že nejsou pro každého – jsou! Jako účastníci se budete pohybovat v laboratořích a naučíte se pracovat se speciálními látkami a drahými přístroji.
Z těchto důvodů je určena věková hranice 15+.

Můžu si rezervovat více workshopů?
Spíš bychom řekli – musíte! Čím víc workshopů si zarezervujete, tím víc obohaceni budete opouštět naši fakultu. Na výběr máte z dalších 21 jedinečných témat v sekci WORKSHOPY 2023.

Kolik zájemců se může jednoho kurzu zúčastnit?
Projekt Jak nafouknout laboratoř zatím není v našem měřítku zkoumání, proto je maximální počet návštěvníků jednoho workshopu 15, není-li přímo u workshopu uvedeno jinak.
A protože akademický čas je drahocenný, minimální počet zájemců je 5.

Pokud je vás více, nezoufejte a rozdělte se na dvě skupinky. Workshopů je dost pro všechny a každý z nich se opakuje několikrát denně. Skupinky se tedy mohou vystřídat.

Kolik workshop stojí?
Moudrost rozdáváme na Fakultě technologické vždy s láskou a zdarma.

Zúčastněte se v mezičase i prohlídky budovy U15
Nemáme rádi prostoje, proto prostor mezi jednotlivými workshopy můžete využít prohlídkou budovy fakulty a my vám poutavě povyprávíme příběh budovy U15 a provedeme vás téměř všemi jejími zákoutími.