16. – 17. 4. 2019
Je to tady! První vědecký festival ve Zlíně pozná světlo světa a vy se můžete stát jeho součástí díky jedinečným workshopům! A protože moudrost se nedá vyčíslit, všechny workshopy jsou zdarma, stačí se pouze zaregistovat.
Nezalekněte se termínů „věda, vědec, vědecký“, úkolem těchto workshopů je právě přiblížit vám obory, se kterými se denně setkáváte a možná o tom nevíte. Na vlastní kůži (někdy i doslova) si vyzkoušíte třeba práci v laborce, naučíte se rozpoznat polymery, poznáte kouzla 3D tiskáren, budete pracovat s chemikáliemi a nebo si pochutnáte na dobrotách, o kterých se vám ani nesnilo.Záleží jen na vás, co si vyberete.Vlastně můžete vyzkoušet klidně všechno!

Workshopů je celkem 21. Jeden workshop trvá maximálně 45 minut. A každý z nich se opakuje znovu každou celou hodinu, takže se nemusíte bát, že na vás nebude místo.

Věková hranice pro všechny workshopy je 15+.

Info k rezervacím najdete zde
PODMÍNKY REZERVACE
Během celých dvou dnů je připraven i doprovodný program.
Každý večer vás čeká dvouhodinka nadupaných patnáctiminutových přednášek na aktuální témata a pečlivě vybrané celovečerní filmy z dílny mezinárodního festivalu populárně vědeckých filmů Academia Film Olomouc.